Preskočiť na obsah
PLASTIC-MED

Obchod

PLASTIC-MED s.r.o.

Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Sídlo
Dolné Semerovce
Od roku
2011
IČO
46 237 330

PLASTIC-MED

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Dolné Semerovce 96, 935 85 Dolné Semerovce
Na trhu od
18. júna 2011
IČO
46 237 330
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte PLASTIC-MED

PLASTIC-MED s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Dolné Semerovce 96, 935 85 Dolné Semerovce. Zapísaná je od 18. júna 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti tvorí 7 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
PLASTIC-MED s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 237 330
DIČ
2023286815
Dátum vzniku
18. júna 2011
Sídlo
Dolné Semerovce 96, 935 85 Dolné Semerovce
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 29304/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa PLASTIC-MED zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Reklamné a marketingové služby

  • Prieskum trhu a verejnej mienky

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli PLASTIC-MED s.r.o.?

Sídlo je na adrese Dolné Semerovce 96, 935 85 Dolné Semerovce.

Čím sa PLASTIC-MED s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – PLASTIC-MED s.r.o.?

IČO je 46 237 330, DIČ 2023286815.

Kedy vznikla PLASTIC-MED s.r.o.?

Vznik: 18. júna 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Dolné Semerovce 96 935 85 Dolné Semerovce

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PLASTIC-MED s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese plastic-med.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.